Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Home

forum.jpg


 

jakiprezydent.jpg

Warto przeczytac

Doktorku - to do Marka Ciesielczyka

Doktorku (to do Marka Ciesielczyka)! Znalazłeś swoje miejsce w "Wyborczej"?.

To znaczy, że masz odpowiednie wsparcie (szekle) i sukces wyborczy zapewniony!?
Nie używaj jednak nazwy Ruch Oburzonych, bo tę markę sam zniszczyłeś swoimi intrygami i manipulacjami. Stowarzyszenie Oburzeni, które było formalną organizacją dla tego ruchu, doprowadziłeś do likwidacji.
Nie ma już ani składu założycielskiego ani Rady Stowarzyszenia. Od dnia rejestracji w kwietniu 2014 roku nie potrafisz - zgodnie z przepisami prawa - zwołać choć jednego Walnego Zgromadzenia Członków, nie funkcjonuje prawidłowo żaden organ Stowarzyszenia. Jedynie czym się zajmujesz przez ten czas, to knowanie w patriotycznych organizacjach oddolnych i parcie na "koryto"!
Po rozwaleniu Stowarzyszenia, po wielkim lamencie zanoszonym przez ciebie na całą Polskę, z łaski dostałeś ostatnie miejsce na liście Kukiz'15. W zamian zachowałeś się jak żmija z bajki Lafontaine "Chłop i żmija". Potem darłeś pyska na całą Polskę, by nie głosować na "jedynki", bo na jedynce był Paweł Kukiz.

Teraz plujesz na Kukiza, myślisz że na zawiedzionych Pawłem zbudujesz swoją "Antypartię"? Właściwie - nie powinno mnie to interesować, ale uważam, że ludzie powinni wiedzieć, z kim zamierzają budować tę "Antypartię", by z czasem nie poczuli "noża w plecach" (zastrzegam: to twoje określenie!). Tak więc po "trupach do celu". Ciesielczyk buduje antypartię jako opozycję dla Kukiz'15! Liczy więc na naiwność tych, którzy czują się przez Pawła zawiedzeni. I widać, że w tych intrygach nie jest osamotniony. Cenną wskazówka może być odpowiedź na pytanie: kto tego lisa wpuścił do kurnika, czyli listę wyborczą z której startował!

Jan Sposób
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Administrator  ::  piątek 25 marzec 2016 - 23:04:54  ::  Czytaj/Komentuj: 0


Do wystawianie komentarzy na tej stronie wymagane jest zalogowania się - zaloguj się lub kliknij tutaj , aby się zarejestrować.

stat4u
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Motto

Modlitwa
...Przywróć nam chleb z polskiego pola,
Przywróć nam trumny z polskiej sosny.
Lecz nade wszystko - słowom naszym,
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć i prawdziwość:
Niech prawo zawsze prawo znaczy,
A sprawiedliwość - sprawiedliwość.
Niech więcej Twego brzmi imienia
W uczynkach ludzi niż w ich pieśni,
Głupcom odejmij dar marzenia,
A sny szlachetnych ucieleśnij....

Julian Tuwim

Online
Gości: 2
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 1
Użytkowników: 175, Najnowszy: MarekGymn

Poczta

mail.jpg


Strony Patriotyczne


Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 1
unikalnych: 1

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 4575
unikalnych: 1575

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 215750
unikalnych: 78125