Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Home

forum.jpg


 

jakiprezydent.jpg

Warto przeczytac

Podstawy zdrowego państwa

Jednomandatowe Okręgi Wyborcze
Obligatoryjność Referendum
Społeczna Kontrola Aparatu Sprawiedliwościponiedziałek 27 kwiecień 2015
Zapraszamy naszych sympatyków na FB

Na stronie www.facebook.com/Stowarzyszenie.Ruch.Oburzonych znajdziecie Państwo aktualnie i bierzące informacje na temat wydarzeń w Kraju oraz w naszym ruchu . Zapraszamy

Dzięki tej stronie FB dowiecie się o wszystkich wydarzeniach w prawdziwej odsłonie,  a nie przekłamanej przez reźimowe media.
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Administrator  ::  poniedziałek 27 kwiecień 2015 - 12:40:55  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 07 styczeń 2016
Przyłącz się do akcji Internautów

Wyślij list do eurodeputowanych - adresy KILKUSET polityków całej Europy


Wyślij list do zachodnich mediów: "Demokracja w Polsce ma się dobrze"

Prosimy wkleić teksty listów poniżej jednocześnie , a potem w miejscu adresu wysyłki wkleić listę prawie 700 maili eurodeputowanych i wysłać
na dole wpisu znajduje się lista przykładowych adresatów

Szanowni Państwo, zachęcamy do włączenia się w naszą akcję i rozesłanie zagranicznym mediom, politykom, think tankom listów, w których punktujemy przewinienia i nadużycia rządu Platformy Obywatelskiej. Niech opinia publiczna na Zachodzie nie będzie skazana na kłamliwy przekaz płynący od większości zagranicznych korespondentów i mediów mainstreamowych.

Przekaz, który decyzje i działania demokratycznie wybranych władz w Polsce stawia na równi z zamachem stanu. Przez ostatnie osiem lat Platforma Obywatelska miała za nic prawa i potrzeby Polaków, dziś, gdy rząd Prawa i Sprawiedliwości stara się przywrócić w naszym państwie normalność i cywilizowane standardy, spotyka się z bezpardonowymi atakami prasy zagranicznej. Nie musimy się temu biernie przyglądać. Mamy prawo i obowiązek działać, bronić prawdy i demaskować kłamstwa poprzedniej ekipy rządowej.

Zachęcamy Państwa do pobierania ze strony portalu Niezależna.pl gotowych, spisanych w języku angielskim i niemieckim listów, będących zwięzłym podsumowaniem rządów Platformy Obywatelskiej i o wysyłanie ich drogą elektroniczną bądź tradycyjną zachodnim mediom, politykom i opiniotwórczym think tankom. Na stronie portalu opublikujemy również adresy e-mailowe wspomnianych instytucji.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Administrator  ::  czwartek 07 styczeń 2016 - 14:34:39  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 12 grudzień 2015
WPROWADZAM STAN WOJENNY !

 
Od dziś wprowadzam na terenie PRL stan wojenny

Stan wojenny DZIŚ MIJA 34 lata od tamtych dni - MY PAMIĘTAMY !

W obliczu kryzysu gospodarczego i wzrastającej roli "Solidarności", generał Jaruzelski zdecydował się pod naciskiem ZSRR na rozwiązanie siłowe - 13 XII 1981 r. wprowadzony został w PRL stan wojenny, kilka tysięcy działaczy opozycyjnych internowano, strajki rozbijano przy pomocy wojska (16 XII w kopalni "Wujek" zginęło 9 górników). Wielu działaczy opozycji i podziemnego ruchu związkowego skazano na karę więzienia, innych zmuszono do emigracji.
Stan wojenny (oficjalnie zakończony w lipcu 1983) nie rozwiązał polskich problemów. Gospodarka nadal nie mogła wyjść z kryzysu, opór społeczny przeciw władzy nie malał (podsycały go kolejne pielgrzymki papieża Jana Pawła II - 1983, 1987 - i przyznanie przewodniczącemu "Solidarności" Lechowi Wałęsie Pokojowej Nagrody Nobla - 1983).
Wielu ludzi zostało zastraszonych a organizacje związkowe "Solidarności" znacznie osłabione. Jednakże działały one dalej nielegalnie pod kierunkiem Wałęsy, a szczególnym przejawem tej działalności było kilkaset wydawanych systematycznie periodyków i biuletynów. Działalność ta była w szerokim zakresie wspierana przez Kościół, który zachował silną pozycję społeczną. Należy podkreślić, że skala represji, a także działalność opozycji były umiarkowane.

informacja link
Kalendariun Stanu Wojennego

Stan wojenny został wprowadzony przez władze komunistyczne PRL w 16 miesięcy po strajkach w 1980 r., które doprowadziły do powstania Solidarności i odwilży politycznej w Polsce.

Oficjalnym powodem ogłoszenia stanu wojennego była pogarszająca się sytuacja gospodarcza kraju, której przejawami były m.in. brak zaopatrzenia w sklepach (także żywności), oraz zagrożenie bezpieczeństwa energetycznego w kraju wobec zbliżającej się zimy, a także groźba interwencji zbrojnej przez pozostałe państwa Układu Warszawskiego, za które władze komunistyczne obarczały swoich nowych przeciwników politycznych. Pomimo ciężkich represji nie doprowadził do załamania ruchu antykomunistycznego, który osiem lat później zwyciężył doprowadzając do obalenia ustroju komunistycznego.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Administrator  ::  sobota 12 grudzień 2015 - 23:26:39  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 30 lipiec 2015
Członkowie RO chcących kandydować z listy Ruchu Kukiza !

Członkowie RUCHU OBURZONYCH chcących kandydować z listy Ruchu Kukiza prosimy o wypełnienie ankiety która jest do wypełnienia na stronie KUKIZ'15

Szanowni Państwo! Drodzy Przyjaciele!
Nigdy w życiu nie zgodzimy się - ani ja, ani prawdziwi WoJOWnicy, którzy walczą o Polskę dla Obywateli - na roszady i knucia. Jeśli znikną etyka, transparentność, oddolność i obywatelskość  to przegramy Polskę. Wolę wprowadzić do Sejmu elitarny oddział "sił specjalnych", uczciwość i przyzwoitość niż potężną armię, która tuż po zwycięskiej ofensywie rozpocznie rabunek i gwałty.
Paweł Kukiz


Zgłoszenie na listy do Sejmu RP
 
Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza zgłoszeniowego dla kandydatów na listy KWW Kukiz`15  w wyborach do Sejmu RP.
  1. Wypełnienie poniższego formularza jest pierwszym etapem weryfikacji kandydatów na listy KWW Kukiz`15  do Sejmu RP.
  2. Formularz może zostać wypełniony tylko raz przez każdego obywatela III RP  posiadającego bierne prawo wyborcze kandydowania do Sejmu RP.
  3. Zakłamanie lub zatajenie jakiejkolwiek informacji w poniższym formularza  bezwzględnie wyklucza z kandydowania do Sejmu RP z list KWW Kukiz`15.
  4. Niewypełnienie poniższego formularza w wyznaczonym terminie bezwzględnie uniemożliwia kandydowanie do Sejmu RP z list KWW Kukiz`15.
  5. Prosimy nie zwlekać z wypełnieniem formularza. Będzie  on dostępny do godziny 23:59 5 sierpnia 2015 roku.
  6. Informacje o zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu zostaną wysłane drogą mailową na adres podany w formularzu.
  7. Ewentualne problemy techniczne prosimy zgłaszać mailowo: admin@ruchkukiza.pl

TU KLIKNIJ I WYPEŁNIJ ankietę zgłoszeniową  link


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Administrator  ::  czwartek 30 lipiec 2015 - 13:14:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 23 lipiec 2015
Odnosiłem ogromny sukces.

Kukiz w "GN": Odnosiłem ogromny sukces. "Władza zaczęła się bać, a Komorowski nie jest już prezydentem. Na Boga, tego dokonał muzyk rockowy!"


    Mam czyste sumienie. A czy będę w stanie te wszystkie małostkowe interesy opanować i jakoś to wszystko ogarnąć - nie wiem. Może mnie to przerośnie? Boję się, ale się nie lękam, a to jest różnica

— mówi w rozmowie z „Gościem Niedzielnym” Paweł Kukiz.

Muzyk, który otrzymał w wyborach prezydenckich ponad 20 procent opowiada w wywiadzie o swoich planach, celach i tym, co już osiągnął. A jak przekonuje Kukiz - sukces został już odniesiony.

    Ja już sukces odniosłem, i to przeogromny. Po pierwsze władza zaczęła się bać, zrozumiała, że żyje w matriksie, ale wiecznie tak nie będzie, i trzeba zreformować państwo. Po drugie zostało rozpisane referendum w sprawie ordynacji wyborczej. Wcześniej robiliśmy z JOW-ami kilka podejść do pana prezydenta i nic to nie znaczyło, po prostu nas zlekceważył. Po trzecie Komorowski nie jest już prezydentem. Na Boga, tego dokonał muzyk rockowy! I ja mam nie mówić o sukcesie?

— cieszy się Kukiz.

Jak podkreśla, „nie da się kupić ani zastraszyć”. Sam jako jeden z głównych postulatów wymienia repolonizację Polski. Na czym miała by polegać?

    Repolonizacja powinna dotyczyć kluczowych sektorów gospodarki, a także mediów, bo nie może być tak, że polska czwarta władza jest w rękach niemieckich. A w tej chwili to już 80 proc. mediów lokalnych. Na rynku prasy rządzą Bauer, Axel i Passauer. Za niedopuszczalne uważam takie sytuacje, że dziennikarz jest funkcjonariuszem niemieckiej gazety i polskiej telewizji publicznej

— ubolewa.

W wywiadzie pojawia się też wątek elektoratu, do jakiego chce zwrócić się muzyk.

    Ja się nie zwracam do elektoratu PiS-u, bo on już jest tak sformatowany, że zawsze będzie elektoratem PiS-u. Zwracam się do obywateli, którzy dotąd w ogóle nie głosowali, bo uważali, że to nie jest demokracja, tylko partiokracja

— czytamy.

Cała rozmowa w „Gościu Niedzielnym”.

svl


http://wpolityce.pl/polityka/260108-kukiz-w-gn-odnosilem-ogromny-sukces-wladza-zaczela-sie-bac-a-komorowski-nie-jest-juz-prezydentem-na-boga-tego-dokonal-muzyk-rockowy

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Administrator  ::  czwartek 23 lipiec 2015 - 17:08:18  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony  [1] 2 3 ... 30 31 32
Ostatnie posty na forum


stat4u
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Motto

Modlitwa
...Przywróć nam chleb z polskiego pola,
Przywróć nam trumny z polskiej sosny.
Lecz nade wszystko - słowom naszym,
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć i prawdziwość:
Niech prawo zawsze prawo znaczy,
A sprawiedliwość - sprawiedliwość.
Niech więcej Twego brzmi imienia
W uczynkach ludzi niż w ich pieśni,
Głupcom odejmij dar marzenia,
A sny szlachetnych ucieleśnij....

Julian Tuwim

Online
Gości: 1
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 1
Użytkowników: 168, Najnowszy: czarnazuzka

Poczta

mail.jpg


Strony Patriotyczne


Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 12
unikalnych: 3

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 86202
unikalnych: 43593

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 182958
unikalnych: 68860