Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Home

forum.jpg


 

jakiprezydent.jpg

Warto przeczytac

Podstawy zdrowego państwa

Jednomandatowe Okręgi Wyborcze
Obligatoryjność Referendum
Społeczna Kontrola Aparatu Sprawiedliwościpiątek 25 marzec 2016
Doktorku - to do Marka Ciesielczyka

Doktorku (to do Marka Ciesielczyka)! Znalazłeś swoje miejsce w "Wyborczej"?.

To znaczy, że masz odpowiednie wsparcie (szekle) i sukces wyborczy zapewniony!?
Nie używaj jednak nazwy Ruch Oburzonych, bo tę markę sam zniszczyłeś swoimi intrygami i manipulacjami. Stowarzyszenie Oburzeni, które było formalną organizacją dla tego ruchu, doprowadziłeś do likwidacji.
Nie ma już ani składu założycielskiego ani Rady Stowarzyszenia. Od dnia rejestracji w kwietniu 2014 roku nie potrafisz - zgodnie z przepisami prawa - zwołać choć jednego Walnego Zgromadzenia Członków, nie funkcjonuje prawidłowo żaden organ Stowarzyszenia. Jedynie czym się zajmujesz przez ten czas, to knowanie w patriotycznych organizacjach oddolnych i parcie na "koryto"!
Po rozwaleniu Stowarzyszenia, po wielkim lamencie zanoszonym przez ciebie na całą Polskę, z łaski dostałeś ostatnie miejsce na liście Kukiz'15. W zamian zachowałeś się jak żmija z bajki Lafontaine "Chłop i żmija". Potem darłeś pyska na całą Polskę, by nie głosować na "jedynki", bo na jedynce był Paweł Kukiz.

Teraz plujesz na Kukiza, myślisz że na zawiedzionych Pawłem zbudujesz swoją "Antypartię"? Właściwie - nie powinno mnie to interesować, ale uważam, że ludzie powinni wiedzieć, z kim zamierzają budować tę "Antypartię", by z czasem nie poczuli "noża w plecach" (zastrzegam: to twoje określenie!). Tak więc po "trupach do celu". Ciesielczyk buduje antypartię jako opozycję dla Kukiz'15! Liczy więc na naiwność tych, którzy czują się przez Pawła zawiedzeni. I widać, że w tych intrygach nie jest osamotniony. Cenną wskazówka może być odpowiedź na pytanie: kto tego lisa wpuścił do kurnika, czyli listę wyborczą z której startował!

Jan Sposób
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Administrator  ::  piątek 25 marzec 2016 - 23:04:54  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Protestujemy !

W Gazecie Wyborczej okazał się artykuł  , w którym to artykule kilkakrotnie autor Bartłomiej Kuraś pisząc o niejakim Marku Ciesielczyku , używa nazwy RUCH OBURZONYCH.

Dla informacji niedoinformowanego pana redaktora oraz innych osób informujemy :

RUCH OBURZONYCH - nie ma i nie chce mieć nic wspólnego z Panem Ciesielczykiem.
Wypraszamy sobie używania i kojarzenia nazwy Stowarzyszenia pod nazwą OBURZENI prowadzonego przez niejakiego Marka Ciesielczyka z RUCHEM OBURZONYCH !.
Pan Ciesielczyk nigdy nie należał do RUCHU OBURZONYCH I NIGDY NIE BĘDZIE NALEŻAŁ !
30 osobowe Stowarzyszenie Oburzeni to nie kilkuset osobowy RUCH OBURZONYCH który popiera idee Pawła KUKIZA !


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Administrator  ::  piątek 25 marzec 2016 - 23:01:54  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 10 marzec 2016
USTAWA 1066 do KOSZA !

bratnia_pomoc.jpg Ustawa 1066 przeciwko której protestował RUCH OBURZONYCH zanim zsotała przyjęta chyba trafi do kosza.

Najnowsze wiadomości z Sejmu !

Pierwsza dzisiaj dobra wiadomość. Komisja ustawodawcza dzisiaj zatwierdziła dalsze procedowanie projektu ustawy tzw. "anty 1066" zgłoszonej przez Klub Kukiz'15. Głosami 11 "za" i 7 "przeciw".

Chyba to będzie koniec BANDYCKIEJ ustawy przegłosowanej przez PO przeciwko własnemu narodowi !

Andrzej Bugajski
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Administrator  ::  czwartek 10 marzec 2016 - 17:37:27  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 07 styczeń 2016
Przyłącz się do akcji Internautów

Wyślij list do eurodeputowanych - adresy KILKUSET polityków całej Europy


Wyślij list do zachodnich mediów: "Demokracja w Polsce ma się dobrze"

Prosimy wkleić teksty listów poniżej jednocześnie , a potem w miejscu adresu wysyłki wkleić listę prawie 700 maili eurodeputowanych i wysłać
na dole wpisu znajduje się lista przykładowych adresatów

Szanowni Państwo, zachęcamy do włączenia się w naszą akcję i rozesłanie zagranicznym mediom, politykom, think tankom listów, w których punktujemy przewinienia i nadużycia rządu Platformy Obywatelskiej. Niech opinia publiczna na Zachodzie nie będzie skazana na kłamliwy przekaz płynący od większości zagranicznych korespondentów i mediów mainstreamowych.

Przekaz, który decyzje i działania demokratycznie wybranych władz w Polsce stawia na równi z zamachem stanu. Przez ostatnie osiem lat Platforma Obywatelska miała za nic prawa i potrzeby Polaków, dziś, gdy rząd Prawa i Sprawiedliwości stara się przywrócić w naszym państwie normalność i cywilizowane standardy, spotyka się z bezpardonowymi atakami prasy zagranicznej. Nie musimy się temu biernie przyglądać. Mamy prawo i obowiązek działać, bronić prawdy i demaskować kłamstwa poprzedniej ekipy rządowej.

Zachęcamy Państwa do pobierania ze strony portalu Niezależna.pl gotowych, spisanych w języku angielskim i niemieckim listów, będących zwięzłym podsumowaniem rządów Platformy Obywatelskiej i o wysyłanie ich drogą elektroniczną bądź tradycyjną zachodnim mediom, politykom i opiniotwórczym think tankom. Na stronie portalu opublikujemy również adresy e-mailowe wspomnianych instytucji.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Administrator  ::  czwartek 07 styczeń 2016 - 14:34:39  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 12 grudzień 2015
WPROWADZAM STAN WOJENNY !

 
Od dziś wprowadzam na terenie PRL stan wojenny

Stan wojenny DZIŚ MIJA 34 lata od tamtych dni - MY PAMIĘTAMY !

W obliczu kryzysu gospodarczego i wzrastającej roli "Solidarności", generał Jaruzelski zdecydował się pod naciskiem ZSRR na rozwiązanie siłowe - 13 XII 1981 r. wprowadzony został w PRL stan wojenny, kilka tysięcy działaczy opozycyjnych internowano, strajki rozbijano przy pomocy wojska (16 XII w kopalni "Wujek" zginęło 9 górników). Wielu działaczy opozycji i podziemnego ruchu związkowego skazano na karę więzienia, innych zmuszono do emigracji.
Stan wojenny (oficjalnie zakończony w lipcu 1983) nie rozwiązał polskich problemów. Gospodarka nadal nie mogła wyjść z kryzysu, opór społeczny przeciw władzy nie malał (podsycały go kolejne pielgrzymki papieża Jana Pawła II - 1983, 1987 - i przyznanie przewodniczącemu "Solidarności" Lechowi Wałęsie Pokojowej Nagrody Nobla - 1983).
Wielu ludzi zostało zastraszonych a organizacje związkowe "Solidarności" znacznie osłabione. Jednakże działały one dalej nielegalnie pod kierunkiem Wałęsy, a szczególnym przejawem tej działalności było kilkaset wydawanych systematycznie periodyków i biuletynów. Działalność ta była w szerokim zakresie wspierana przez Kościół, który zachował silną pozycję społeczną. Należy podkreślić, że skala represji, a także działalność opozycji były umiarkowane.

informacja link
Kalendariun Stanu Wojennego

Stan wojenny został wprowadzony przez władze komunistyczne PRL w 16 miesięcy po strajkach w 1980 r., które doprowadziły do powstania Solidarności i odwilży politycznej w Polsce.

Oficjalnym powodem ogłoszenia stanu wojennego była pogarszająca się sytuacja gospodarcza kraju, której przejawami były m.in. brak zaopatrzenia w sklepach (także żywności), oraz zagrożenie bezpieczeństwa energetycznego w kraju wobec zbliżającej się zimy, a także groźba interwencji zbrojnej przez pozostałe państwa Układu Warszawskiego, za które władze komunistyczne obarczały swoich nowych przeciwników politycznych. Pomimo ciężkich represji nie doprowadził do załamania ruchu antykomunistycznego, który osiem lat później zwyciężył doprowadzając do obalenia ustroju komunistycznego.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Administrator  ::  sobota 12 grudzień 2015 - 23:26:39  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony  [1] 2 3 ... 30 31 32
Ostatnie posty na forum


stat4u
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Motto

Modlitwa
...Przywróć nam chleb z polskiego pola,
Przywróć nam trumny z polskiej sosny.
Lecz nade wszystko - słowom naszym,
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć i prawdziwość:
Niech prawo zawsze prawo znaczy,
A sprawiedliwość - sprawiedliwość.
Niech więcej Twego brzmi imienia
W uczynkach ludzi niż w ich pieśni,
Głupcom odejmij dar marzenia,
A sny szlachetnych ucieleśnij....

Julian Tuwim

Online
Gości: 2
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 175, Najnowszy: MarekGymn

Poczta

mail.jpg


Strony Patriotyczne


Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 24
unikalnych: 5

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 103098
unikalnych: 48579

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 215750
unikalnych: 78125