Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Home

forum.jpg


 

jakiprezydent.jpg

Warto przeczytac

czwartek 30 lipiec 2015
Członkowie RO chcących kandydować z listy Ruchu Kukiza !

Członkowie RUCHU OBURZONYCH chcących kandydować z listy Ruchu Kukiza prosimy o wypełnienie ankiety która jest do wypełnienia na stronie KUKIZ'15

Szanowni Państwo! Drodzy Przyjaciele!
Nigdy w życiu nie zgodzimy się - ani ja, ani prawdziwi WoJOWnicy, którzy walczą o Polskę dla Obywateli - na roszady i knucia. Jeśli znikną etyka, transparentność, oddolność i obywatelskość  to przegramy Polskę. Wolę wprowadzić do Sejmu elitarny oddział "sił specjalnych", uczciwość i przyzwoitość niż potężną armię, która tuż po zwycięskiej ofensywie rozpocznie rabunek i gwałty.
Paweł Kukiz


Zgłoszenie na listy do Sejmu RP
 
Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza zgłoszeniowego dla kandydatów na listy KWW Kukiz`15  w wyborach do Sejmu RP.
  1. Wypełnienie poniższego formularza jest pierwszym etapem weryfikacji kandydatów na listy KWW Kukiz`15  do Sejmu RP.
  2. Formularz może zostać wypełniony tylko raz przez każdego obywatela III RP  posiadającego bierne prawo wyborcze kandydowania do Sejmu RP.
  3. Zakłamanie lub zatajenie jakiejkolwiek informacji w poniższym formularza  bezwzględnie wyklucza z kandydowania do Sejmu RP z list KWW Kukiz`15.
  4. Niewypełnienie poniższego formularza w wyznaczonym terminie bezwzględnie uniemożliwia kandydowanie do Sejmu RP z list KWW Kukiz`15.
  5. Prosimy nie zwlekać z wypełnieniem formularza. Będzie  on dostępny do godziny 23:59 5 sierpnia 2015 roku.
  6. Informacje o zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu zostaną wysłane drogą mailową na adres podany w formularzu.
  7. Ewentualne problemy techniczne prosimy zgłaszać mailowo: admin@ruchkukiza.pl

TU KLIKNIJ I WYPEŁNIJ ankietę zgłoszeniową  link


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Administrator  ::  czwartek 30 lipiec 2015 - 13:14:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 23 lipiec 2015
Odnosiłem ogromny sukces.

Kukiz w "GN": Odnosiłem ogromny sukces. "Władza zaczęła się bać, a Komorowski nie jest już prezydentem. Na Boga, tego dokonał muzyk rockowy!"


    Mam czyste sumienie. A czy będę w stanie te wszystkie małostkowe interesy opanować i jakoś to wszystko ogarnąć - nie wiem. Może mnie to przerośnie? Boję się, ale się nie lękam, a to jest różnica

— mówi w rozmowie z „Gościem Niedzielnym” Paweł Kukiz.

Muzyk, który otrzymał w wyborach prezydenckich ponad 20 procent opowiada w wywiadzie o swoich planach, celach i tym, co już osiągnął. A jak przekonuje Kukiz - sukces został już odniesiony.

    Ja już sukces odniosłem, i to przeogromny. Po pierwsze władza zaczęła się bać, zrozumiała, że żyje w matriksie, ale wiecznie tak nie będzie, i trzeba zreformować państwo. Po drugie zostało rozpisane referendum w sprawie ordynacji wyborczej. Wcześniej robiliśmy z JOW-ami kilka podejść do pana prezydenta i nic to nie znaczyło, po prostu nas zlekceważył. Po trzecie Komorowski nie jest już prezydentem. Na Boga, tego dokonał muzyk rockowy! I ja mam nie mówić o sukcesie?

— cieszy się Kukiz.

Jak podkreśla, „nie da się kupić ani zastraszyć”. Sam jako jeden z głównych postulatów wymienia repolonizację Polski. Na czym miała by polegać?

    Repolonizacja powinna dotyczyć kluczowych sektorów gospodarki, a także mediów, bo nie może być tak, że polska czwarta władza jest w rękach niemieckich. A w tej chwili to już 80 proc. mediów lokalnych. Na rynku prasy rządzą Bauer, Axel i Passauer. Za niedopuszczalne uważam takie sytuacje, że dziennikarz jest funkcjonariuszem niemieckiej gazety i polskiej telewizji publicznej

— ubolewa.

W wywiadzie pojawia się też wątek elektoratu, do jakiego chce zwrócić się muzyk.

    Ja się nie zwracam do elektoratu PiS-u, bo on już jest tak sformatowany, że zawsze będzie elektoratem PiS-u. Zwracam się do obywateli, którzy dotąd w ogóle nie głosowali, bo uważali, że to nie jest demokracja, tylko partiokracja

— czytamy.

Cała rozmowa w „Gościu Niedzielnym”.

svl


http://wpolityce.pl/polityka/260108-kukiz-w-gn-odnosilem-ogromny-sukces-wladza-zaczela-sie-bac-a-komorowski-nie-jest-juz-prezydentem-na-boga-tego-dokonal-muzyk-rockowy

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Administrator  ::  czwartek 23 lipiec 2015 - 17:08:18  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 23 czerwiec 2015
Konferencja na temat JOW

Zapraszam Członków Ruchu Oburzonych na konferencję Online na temat Jednomandatowych Okręgów Wyborczych.

Konferencję kierujemy do każdego kto ma ochotę dowiedzieć się czegoś więcej niż tylko z mediów.

Zapraszamy każą osobę którą interesuje ta tematyka

Konferencję poprowadzi Mariusz Bączkiewicz ze Szczecina - Ruch JOW

Odbierz bezpłatna wejściówkę

www.4spotkaniek.evenea.pl

To nasze trzecie spotkanie, konferencja internetowa a druga na temat JEDNOMANDATOWYCH OKRĘGÓW WYBORCZYCH.

Gościem pierwszej konferencji był Jerzy Targalski. Natomiast drugiej dr hab Zdzisław Ilski.
Teraz zaprosiliśmy dr Piotra Chrobaka
ILOŚĆ OSÓB - max 500
Miejsce - INTERNET
24 czerwca 2015 r. (czwartek), godz. 20.00-21.30
Gość specjalny: dr Piotr Chrobak

Podczas konferencji nasz gość odpowie na pytania.
Prosimy o zadawanie pytań w poniższym formularzu:
Zapytaj dr Piotra Chrobaka na temat JOW

http://bit.ly/pytajojow

W czasie trwania konferencji uczestnicy, mogą również zadawać pytania na czacie.

Odbierz bezpłatna wejściówkę

Andrzej Waldemar Bugajski
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Administrator  ::  wtorek 23 czerwiec 2015 - 12:11:56  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 29 maj 2015
TAK dla Jednomandatowych Okęgów Wyborczych

Referendum, które nas czeka 06 września 2015 roku jest ogromną szansą na zmianę ustroju.


Jeśli weźmie w nim udział ponad połowa uprawnionych do głosowania to wynik referendum będzie dla władz obowiązujący. To znów oznacza, że Sejm będzie musiał uchwalić nową ordynację wyborczą uwzględniającą JOW-y.

Apeluję do wszystkich, którym na sercu leży dobro Polski :
zakładajcie w swoich środowiskach Społeczne Komitety poparcia dla Referendum!
Tylko my bowiem możemy dopilnować PRAWIDŁOWEGO przebiegu referendum, tylko my możemy uświadomić naszych Rodaków jak konieczne dla Polski są ustrojowe zmiany!

Dlaczego tak ważna teraz będzie Wasza aktywność?
Bo tuż po referendum na bazie Społecznych Komitetów Poparcia dla Referendum stworzymy Obywatelskie Komitety Wyborcze i konsekwentnie działając "strukturą bez struktur" wygramy październikowe wybory parlamentarne! Proste?
Emotikon smile

Żeby założyć Komitet wystarczy kilka osób, znajomych, sąsiadów, kolegów.
Każdy kto chce założyć taki Komitet albo reprezentuje już grupę obywateli czy stowarzyszenie- proszę niech zwróci się do kol. Janusza Sanockiego (tel. 602-397-455, mail: e-mail) - otrzymacie od niego niezbędne formularze i pomoc.
Bezpartyjnych Samorządowców - wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, którzy chcą włączyć się w naszą akcję- proszę o kontakt z kol. Damianem Stawikowskim - tel. 726-205-347 , mail e-mail .

Pamiętajcie - osiągnęliśmy już bardzo wiele. Referendum zostało ogłoszone tylko dzięki naszemu sukcesowi w pierwszej turze. Teraz chodzi o to by wygrać wszystko. Musimy iść szerokim światopoglądowo Ruchem Obywatelskim .Potrzebni są wszyscy Rodacy, którzy chcą prawdziwej zmiany. Polski dla Obywateli. Musimy napisać Nową Konstytucję. I zrobimy to już wkrótce. Święcie wierzę.

Nie traćmy czasu: Zakładajmy Komitety Referendalne!
Jak? Instrukcja w następnym poście.

PS. I jeszcze jedno - mnóstwo osób atakuje mnie pytaniami "kto jest koordynatorem w naszym mieście (na wsi) ?"
A po co Wam TERAZ koordynator, kierownik, szef, przewodniczący, dyrektor czy Bóg wie kto tam jeszcze ? Mało ich macie na co dzień? W polityce, w pracy?
Emotikon smile

ODDOLNOŚĆ! Właśnie dzięki Waszej BEZPOŚREDNIEJ aktywności, tam u Was, na Waszych podwórkach osiągnęliśmy sukces w skali całego Kraju. I teraz ten sukces powtórzymy. Na znacznie większą skalę.


PAWEŁ KUKIZ

Wydrukujcie te Oświadczenia. Jeden egzemplarz (oryginał) zostawcie sobie a drugi ( z kontaktem telefonicznym, korespondencyjnym, mailowym) wyślijcie na jeden z adresów:
1. adres dla Obywateli, Stowarzyszeń, Fundacji: kol. Janusz Sanocki tel. 602-397-455, mail: e-mail
2. adres dla Bezpartyjnych Samorządowców (wójtów, burmistrzów, radnych, prezydentów miast : kol. Damian Stawikowski, tel. 726-205-347 , mail e-mail .

tu można pobrać druk oświadczenia

A tu druk pliku mówiącego w sklrócie o idei JOW
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Administrator  ::  piątek 29 maj 2015 - 00:06:44  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 25 maj 2015
Czekam na jesienne wybory


ja.jpg Gazeta Goleniowska tygodnik powiatu goleniowskiego zwróciła się do mnie poprzez red. Pawła Palicę o komentarz odnośnie pierwszej i drugiej tury wyborów.

Zapraszam do zapoznania się z innymi opiniami w tej sprawie w ostatnim wydaniu papierowym GG.
-------------------------------------------------------------------

Mogę powiedzieć, że pierwsza tura wyborów i jej wyniki, dla osób wspierających Pawła Kukiza nie była zaskoczeniem. Spodziewaliśmy się dobrego, a wręcz bardzo dobrego wyniku, lecz działania mediów reżimowych od samego początku były nastawione na manipulacje m.in. sondażami. Władza, dzięki uzyskaniu 21% przez Pawła Kukiza, dostała solidnie po łapach za swoją pychę i nepotyzm w stosunku do zwykłych obywateli. Platforma Obywatelska dostała wręcz rozwolnienia, co było widoczne w zmianie poglądów Pana Prezydenta i to o 180%, w zaledwie dwa dni od I tury wyborów. Polacy nigdy nie widzieli takiej komedii w wykonaniu partii rządzącej. Naród dał wyraźny sygnał głosując na Kukiza, iż chce zamordowania doktryny „ciepłej wody w kranie” stosowanej przez PO i żąda natychmiastowych zmian, zmian na lepsze. Pawła Kukiza poparli nie radykałowie ale w większości młodzi ludzie i to jest głos pokoleniowy zwykłych Polaków, którzy nie mogą się w partyjniackiej Ojczyźnie odnaleźć. Oni już nie pamiętają, jak było dawniej. Dla nich komunizm jest sloganem i mają gdzieś porównania jak było wtedy, a jak jest teraz. Partyjniackie mechanizmy zarządzania państwem oraz uprzedmiotowienie wywołują u nich bunt. Tu nie tylko chodzi o Jedno Mandatowe Okręgi Wyborcze, ale o aktualne aspołeczne aspekty występujące pod rządami PO i PSL, a wcześniej PIS.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Administrator  ::  poniedziałek 25 maj 2015 - 22:11:18  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony  1 [2] 3 ... 30 31 32
Ostatnie posty na forum


stat4u
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Motto

Modlitwa
...Przywróć nam chleb z polskiego pola,
Przywróć nam trumny z polskiej sosny.
Lecz nade wszystko - słowom naszym,
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć i prawdziwość:
Niech prawo zawsze prawo znaczy,
A sprawiedliwość - sprawiedliwość.
Niech więcej Twego brzmi imienia
W uczynkach ludzi niż w ich pieśni,
Głupcom odejmij dar marzenia,
A sny szlachetnych ucieleśnij....

Julian Tuwim

Online
Gości: 3
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 1
Użytkowników: 175, Najnowszy: MarekGymn

Poczta

mail.jpg


Strony Patriotyczne


Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 23
unikalnych: 5

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 103097
unikalnych: 48579

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 215749
unikalnych: 78125