Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Home

forum.jpg


 

jakiprezydent.jpg

Warto przeczytac

Czas porządków

Kiedy przyjdzie czas wielkich porządków?

Pada czasem wśród nas Polaków takie pytanie.
 
Kiedy nadejdzie ten czas, że Polska będzie dla nas, a nie dla polityków, urzędasów i masy różnych przykręcaczy? Kiedy nadejdzie czas, że urzędasy nie będą traktowali nas obywateli jak bydło i zaczną pracować na naszą korzyść, a nie przeciwko nam.

No właśnie, kiedy?

Każdy zdrowy normalny Polak MA JUŻ DOŚĆ. DOŚĆ ciągle zmieniających się przepisów nakazów i ustaw. Mało tego, przepisów , które tak naprawdę uderzają w zwykłego Polaka i nakładają ciągle na nas kolejne obowiązki . Obowiązki, za których nie wykonanie grożą nam coraz liczniejsze kary.
Państwo, a co za tym idzie, politycy, urzędnicy są aroganccy i nie widzą że OBYWATELE mają dość.
Nie widzą lub nie chcą widzieć , że Polska się wyludnia . Że wyjechało z niej kilka milionów ludzi i to nie z tylko czysto ekonomicznych względów. W większości Polacy mają dość gnębienia , przez tzw. aparat Państwowy. Do polityków i urzędasów nie dociera zasada "żyj i pozwól żyć innym". Im się żyje przecież dobrze za nasze podatki. Wyciskają Polskę jak cytrynę . Ssą i Ssą, nie myśląc co się stanie,gdy w wymieniu zabraknie pokarmu.

A no właśnie!

Polska w tej chwili przypomina kraj będący pod okupacją niemiecką, a wcześniej zaborców. Lecz tym razem Wróg jest po stokroć gorszy. Gorszy, ponieważ to nasi "rodacy", stworzyli aktualnie będący u władzy aparat państwowy, który nas okupuje. W czasie okupacji, każdy obywatel Polski walczył z okupantem ,nieraz stawiająć swój prywatny interes i cenę własnego życia dla obrony wolnej i niepodległej Polski.

TAK! POLSKI!

Ale Polski , która niekoniecznie musi być rajem, lecz obywatele będą się w niej czuli bezpiecznie i nie będą poniżani oraz upodlani.Śmiem twierdzić, że znaczna część aktualnej emigracji to osoby, które wyjechały z Polski nie tylko z powodów ekonomicznych, a właśnie z powodu ciągłego gnębienia, w różny sposób, przez aparat państwowy. Aby odwrócić tą sytuację, musimy my Polacy w kraju jak i za granicą, połączyć nasze siły, aby rozwalić cały ten okupacyjny i restrykcyjny aparat państwowy i partyjny. Musimy zjednoczyć siły tylko w jednym celu:
Pogonić całe to towarzystwo, które od 25 laty nas gnębi i doprowadzić do takiej sytuacji, aby Naród odzyskał władzę zgodnie z zapisami w konstytucji.
My, ludzie OBURZENI (czyli podobnie myślący) na obecną sytuację szykujemy ekipę ludzi której zadaniem będzie naprawa Państwa. Naprawa Państwa ma przywrócić przede wszystkim nam Polakom naszą godność!

Dlatego, Apelujemy! do Was Rodacy . Stańcie z nami do walki o te ideały !

Prosimy, piszcie o nas, mówcie o nas i powielajcie informacje o naszym istnieniu. Aby wyremontować nasz wspólny DOM, którym jest Polska, trzeba nam wielu rąk, WASZYCH RĄK I UMYSŁÓW.
My, ludzie Oburzeni, chcemy przejąć poprzez wybory władzę w kraju, a następnie wprowadzić :

1. Jednomandatowe Okręgi Wyborcze - zabezpieczone przyrzeczeniem zgodnie z art 919-921 KC kandydata na posła ,aby złożone w czasie kampanii obiecanki był zobowiązany spełnić, pod groźbą finansowej kary oraz odwołaniem. Wprowadzić możliwość odwołania Posła, w czasie trwania Kadencji, za złamanie obietnic wyborczych, w drodze Referendum. Poseł, ani inny funkcjonariusz, nie będzie chroniony immunitetem po za czasem wykonywania obowiązków służbowych i będzie traktowany jak zwykły obywatel. Tylko dwie kadencje można będzie być posłem , senatorem lub radnym itd.

2. Wprowadzić Obowiązkowe Referenda po zebraniu przez Wyborców określonej liczby podpisów, bez możliwości odwołania przez Posłów. A wynik wyborczy będzie obowiązujący, bez względu na ilość obywateli uczestniczących w referendum. Wprowadzić zapisy gwarantujące całkowity rozdział władzy wykonawczej od ustawodawczej.

3. Po wprowadzeniu tych ustaw , które gwarantować będą Prawdziwie nie z fałszowane WYBORY, mając władzę parlamentarną, rozwiążemy sejm i ogłosimy ponowne Wybory, które Wyłonią Prawdziwie obywatelskie Władze.

Te trzy i tylko trzy punkty, otworzą nam obywatelom drogę do naprawy kraju.Wtedy my, będący członkami ugrupowania ludzi Oburzonych, staniemy do pierwszych demokratycznych i wolnych wyborów.  Będziemy przygotowani na prowadzenie Państwa. Będziemy mieli swoją wizję i przygotowane elementy prawne do naprawy kraju. Jeżeli poprą nas wyborcy i dana będzie nam możliwość uratowania kraju podejmiemy się tego trudu.

Sądzimy, że aby ten trud udało się unieść . POTRZEBA NAM WASZEJ POMOCY.

Dołączajcie do nas, nie dla kasy i apanaży, ale dla idei, Polski jako kraju dla Polaków, zarządzanego przez Polaków, a nie poprzez partyjne układy.
Pomóżcie odzyskać nasz kraj dla nas i naszych dzieci.


Jeżeli myślisz podobnie pisz do nas  na email: rada@oburzeni.org.pl  i przyłączaj się. link

Andrzej Bugajski


stat4u
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Motto

Modlitwa
...Przywróć nam chleb z polskiego pola,
Przywróć nam trumny z polskiej sosny.
Lecz nade wszystko - słowom naszym,
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć i prawdziwość:
Niech prawo zawsze prawo znaczy,
A sprawiedliwość - sprawiedliwość.
Niech więcej Twego brzmi imienia
W uczynkach ludzi niż w ich pieśni,
Głupcom odejmij dar marzenia,
A sny szlachetnych ucieleśnij....

Julian Tuwim

Online
Gości: 3
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 1
Użytkowników: 175, Najnowszy: MarekGymn

Poczta

mail.jpg


Strony Patriotyczne


Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 0
unikalnych: 0

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 52351
unikalnych: 21234

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 215750
unikalnych: 78125