WiadomośćDoktorku - to do Marka Ciesielczyka
(Kategoria: Komentarze)
Dodane przez Administrator
piątek 25 marzec 2016 - 23:04:54


Doktorku (to do Marka Ciesielczyka)! Znalazłeś swoje miejsce w "Wyborczej"?.

To znaczy, że masz odpowiednie wsparcie (szekle) i sukces wyborczy zapewniony!?
Nie używaj jednak nazwy Ruch Oburzonych, bo tę markę sam zniszczyłeś swoimi intrygami i manipulacjami. Stowarzyszenie Oburzeni, które było formalną organizacją dla tego ruchu, doprowadziłeś do likwidacji.
Nie ma już ani składu założycielskiego ani Rady Stowarzyszenia. Od dnia rejestracji w kwietniu 2014 roku nie potrafisz - zgodnie z przepisami prawa - zwołać choć jednego Walnego Zgromadzenia Członków, nie funkcjonuje prawidłowo żaden organ Stowarzyszenia. Jedynie czym się zajmujesz przez ten czas, to knowanie w patriotycznych organizacjach oddolnych i parcie na "koryto"!
Po rozwaleniu Stowarzyszenia, po wielkim lamencie zanoszonym przez ciebie na całą Polskę, z łaski dostałeś ostatnie miejsce na liście Kukiz'15. W zamian zachowałeś się jak żmija z bajki Lafontaine "Chłop i żmija". Potem darłeś pyska na całą Polskę, by nie głosować na "jedynki", bo na jedynce był Paweł Kukiz.

Teraz plujesz na Kukiza, myślisz że na zawiedzionych Pawłem zbudujesz swoją "Antypartię"? Właściwie - nie powinno mnie to interesować, ale uważam, że ludzie powinni wiedzieć, z kim zamierzają budować tę "Antypartię", by z czasem nie poczuli "noża w plecach" (zastrzegam: to twoje określenie!). Tak więc po "trupach do celu". Ciesielczyk buduje antypartię jako opozycję dla Kukiz'15! Liczy więc na naiwność tych, którzy czują się przez Pawła zawiedzeni. I widać, że w tych intrygach nie jest osamotniony. Cenną wskazówka może być odpowiedź na pytanie: kto tego lisa wpuścił do kurnika, czyli listę wyborczą z której startował!

Jan SposóbŹródło: OBURZENI Stowarzyszenie Ruch Oburzonych
( http://oburzeni.org.pl/news.php?extend.229 )